Anasayfa > Konsept
ZORLU CENTER AVM

İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center,"kentin yeni buluşma noktası" oldu.

70.000 m²'lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10.000 m²'lik ana meydanı ve 12.000 m²'lik parkıyla Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m²'li inşaat alanına sahiptir.

Beymen, 9.600m²'lik konsept mağazasıyla Zorlu Center'da yer alıyor. Apple, New York'taki ikonik küp mağaza konseptini ve Türkiye'deki ilk mağazasını yine Zorlu Center AVM'de açtı. Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry ve Tory Burch Türkiye'de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center AVM'de bulunuyor. Dolce&Gabbana, Valentino, Saint Laurent, Tiffany& Co, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry, Cavalli, Michael Kors, Moncler, Mont Blanc, Vakko, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart, Max&Co. gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m² ile Türkiye'deki en büyük H&M, Beymen Club, GAP, Derimod, Pinko, Faconnable, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kığılı, Koton, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center AVM'deki yerini aldı.

Zorlu Center AVM gurme konseptleriyle de fark yaratıyor. Türkiye'ye ilk defa gelen Eataly, Jamie's Italian, Tom's Kitchen ve Morini gibi restoranların yanı sıra Köşebaşı, Günaydın, Far East ve Welldone gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Center AVM'de İstanbullular ile buluştu.

Zorlu Center AVM, sinema tutkunlarına için Cinemaximum'un 1.600 kişilik 2 adet VIP, toplamda 14 adet salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul'un tam kalbinde bulunan Zorlu Center AVM ulaşım kolaylığıyla da öne çıkıyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM'ye ulaşabiliyor.

Zorlu Center AVM haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ
ZORLU CENTER PSM

Sahne sanatları ve çağdaş sanatın yeni buluşma adresi Zorlu Center PSM dünyaca ünlü gösteri gruplarını, alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor.

2.242 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 717 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi'nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği 'karakutu' tiyatro tarzında tasarlanmış – 100 kişi kapasiteli – Studio Sahnesi, çağdaş sanat ürünleri için bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi bulunan Zorlu Center PSM'nin operatörlüğünü Amerikalı Nederlander Worldwide Entertainment (NWE) yürütüyor.

RAFFLES İSTANBUL ZORLU CENTER

Dünyanın en özel otellerinden biri, 2014 yılı üçüncü çeyreğinde Zorlu Center'da açılıyor... Zorlu Center'da yer alacak olan Raffles İstanbul Zorlu Center, Raffles markasının diğer otellerinde olduğu gibi geleneksel özelliklerini koruyarak İstanbul'un tarihi ve karakteristik özelliklerini yansıtacak. Raffles İstanbul Zorlu Center, "premium luxury" segmentte hizmet verecek.

Raffles İstanbul Zorlu Center'da, toplam 184 odanın 136'sı standart, 47'si süit ve 1 tanesi de presidential süit olacak. İstanbul'un eşsiz güzelliğinin; rahat, konforlu ve lüks bir şekilde yaşanabilmesi için odaların büyüklüğü ortalamanın üzerinde tutularak tasarlandı. Standart oda 62 m², Tek yataklı suit 130 m², iki yataklı suit 250 m², presidential süit 350 m² olarak planlandı. Raffles İstanbul Zorlu Center'da seçkin etkinliklere ev sahipliği yapacak olan 1.200 kişilik balo salonu bulunacak ve salonun yüksekliği 11 metre olacak. Raffles İstanbul Zorlu Center bir başka özgün hizmeti ise yaklaşık 3.000 m²'lik dünya çapındaki spasıyla konuklarına sunacak.