Zorlu Center

AVM

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEN FAZLASI

BİR ÇEKİM MERKEZİ

İstanbul'un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center, İstanbul'a değer katan uluslararası bir çekim merkezini "kentin yeni buluşma noktası" haline getirdi.

Zorlu Center'ın diğer fonksiyonları olan Performans Sanatları Merkezi, Raffles Otel, rezidanslar ve ofislerle birlikte güçlü sinerji yaratarak, ilk defa Türkiye'de açılan mağazaları, iddialı gurme ve açık meydan konseptiyle Zorlu Center AVM,sadece İstanbul'un değil Avrupa'nın da en çekici alışveriş merkezlerinden biri olarak konumlandı.

66.600 m²'lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10 bin m²'lik ana meydanı, 12 bin m²'lik yan meydanı ve İstanbul'un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık - yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m² alana inşa edildi.

9.600 m²'lik mağazasıyla Beymen kapılarını bu kez çok farklı bir konsept ile müşterilerine açtı.

Türkiye' de ilk "Apple Store" özel tasarımı ile Zorlu Center AVM de açıldı.

Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry Türkiye'de kendi mağazalarında ilk kez müşterileriyle buluştu. Lüks butik alışveriş keyfi yaşatan markaların yanı sıra, tüm konseptlerini içinde barındıran H&M 3.000 m²'de moda severleri buluşturdu.

Zorlu Center AVM gurme konseptiyle de fark yaratıyor. Türkiye'de ilk defa gurme severlerle buluşan Eataly, Jamie's Italian, Tom's Kitchen ve Morini dünyaca ünlü ve ödüllü aşçılarıyla dünyanın dört bir yanından farklı lezzetleri müşterilerine sunuyor.

Yeni geliştirilen aydınlatma teknolojisiyle Zorlu Center AVM'nin kapalı katlarındaki ışık sistemi gün ışığının değişimlerine göre düzenlendi. Meydanda ve yürüme yollarındaki kar ve buzlanmaya karşı eritme sistemi ziyaretçilere uygun hava koşulları sunarak, açık alandaki butik alışveriş deneyimini şehrin yeni meydanı Zorlu Center AVM'ye taşıdı.

Zorlu Center AVM, 1.600 kişilik 2 adet VIP toplamda 14 adet salonu ile sinema tutkunlarına alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul'un tam kalbinde bulunan Zorlu Center AVM, Levazım ve Zincirlikuyu'ya yürüme mesafesinde yer alıyor.

Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center'a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM'ye gelebiliyor.